Наша студентка отримала І місце на Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціалізації «Банківська справа»!26 Квітня 2021р.

Колектив кафедри банківської справи та страхування вітає студентку магістратури ФФ (група ФБМ-506) Пийводу Карину Іванівну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських робіт зі спеціалізації «Банківська справа» (сезон 2020/2021) та бажає їй міцного здоров’я, відмінних успіхів у навчанні та ефективного кар’єрного зростання!

Також, за проведену наукову та організаційну роботу висловлюємо подяку її науковому керівнику, доценту кафедри Ірині Охрименко та члену галузевої конкурсної комісії від КНЕУ - професору Андрію Нікітіну. Конкурсна робота та презентація Пийводи Карини на тему: «Проблеми та перспективи розвитку операцій банків з цінними паперами в Україні» була визнана однією з найкращих серед 16 наукових студентських робіт, що були представлені на ІІ етапі конкурсу 9 квітня 2021 року онлайн, у середовищі Zoom.

Карина Пийвода отримала диплом переможця І ступеня. Колектив кафедри банківської справи та страхування пишається досягненням Карини та бажає їй подальшу плідну кар’єру в науковій сфері та у сфері банківництва!

Сподіваємось на подальшу активну участь у конкурсі небайдужих до наукової роботи студентів факультету фінансів, в першу чергу – спеціалізації «Банківська справа».

довідково:

Всеукраїнський конкурс студентських робіт зі спеціалізації «Банківська справа» проведено у 2020/2021 р.р. на підставі Наказу МОНУ №1457 від 24.11.2020 р. на базі навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут» (Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна).Галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 57 студентських наукових робіт, що надійшли з 36 закладів вищої освіти. Згідно результатів рецензування наукових робіт учасників Конкурсу для виступу на підсумковій науково-практичній конференції було рекомендовано 16 робіт 17 студентів з 15 закладів вищої освіти.За результатами конкурсу 2020-2021 року 3 студенти отримали дипломи переможців І ступеня, 5 студентів отримали дипломи ІІ ступеня, 9 студентів отримало дипломи ІІІ ступеня, 11 студентів нагороджено заохочувальними дипломами, 14 студентів отримало грамоти та 25 студентів отримало сертифікати учасника конкурсу.

Facebook / Telegram / Instagram / TikTok