Кафедра організувала спільний круглий стіл з УТФА23 Лютого 2022р.

23 лютого 2022 р. Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ та Українське товариство фінансових аналітиків (УТФА) організували та провели відкритий круглий стіл: «Геополітичні ризики 2022 р.: вплив на макроекономічну стабільність та валютний курс».
Круглий стіл відбувся онлайн. Модератором заходу виступив Юрій Прозоров, президент УТФА. Zoom-конференція була організована Андрієм Нікітіним, проф. кафедри, головою комісії УТФА з навчання та кваліфікації – за підтримки Інституту дистанційної освіти КНЕУ.
Подія почалась з вітального слова завідувачки кафедри Людмили Примостки. Далі виступив Юрій Прозоров з оглядом поточної економічної ситуації та глобальних викликів. Доповідь Артема Гергуна, члена УТФА, PhD in Political Philosophy, IWM (Vienna) Visiting Research Fellow, Сингапур, стосувалась процесу управління процентними ставками у Туреччині протягом останніх 30 років та його впливу на іноземні інвестиції в цій країні. Потім коротко заслухали Віталія Шапрана, члена УТФА, члена Ради НБУ, який дав експерту оцінку поточної ситуації на валютному ринку та відповів на питання. Вадим Березовик, член Комісії УТФА з питань банківського нагляду, член наглядової Ради КНЕУ, директор ТОВ «ПроФін консалтинг» в своїй доповіді торкнувся ситуації на банківському ринку України та антикризових заходів НБУ. Згодом із США до обговорення підключився Олександр Вальчишен, член Виконкому УТФА, учасник PhD програми з економіки Університету Міссурі (Канзас-Сіті, США). Пан Вальчишен розглянув питання геоплітики та NMT (сучасної монетарної теорії), надав доступ до власної статті «Огляд економіки України в умовах нинішньої геополітичної кризи». Завершилась зустріч активним обговоренням та побажанням усім миру та злагоди у ці непрості часи.
В обговоренні взяли учать дійсні члени УТФА та викладачі КНЕУ, слухачі Інституту бізнес-освіти КНЕУ, всього одночасно до 47 осіб.
Відеозапис заходу буде згодом розміщено на каналі кафедри у YouTube