Відбулася лекція засновника першої криптобіржі в Україні!23 Вересня 2021р.

21.09.2021 за запрошенням к.е.н. доцента нашої кафедри, С.І. Ходакевича відбулася онлайн-зустріч першокурсників ОПП «УПРАВЛІННЯ ФІНАНСОВИМ БІЗНЕСОМ», «БАНКІВСЬКИЙ БІЗНЕС» з Президентом Асоціації «Блокчейн України» МИХАЙЛОМ ЧОБАНЯНОМ, який поділився зі студентами власним баченням, досвідом розвитку блокчейн технологій! Михайло Чобанян – український підприємець і громадський діяч у галузі інформаційних технологій, фінансів, криптовалют і блокчейн, засновник першої в Україні криптовалютної біржі KUNA.io., Президент Асоціації «Блокчейн України». Говорили про практичні принципи функціонування, застосування, розвитку блокчейн технологій, про обмеження та ризики створення і використання криптовалюти!Студенти запитували і отримували відповіді, адже для молоді це одна з найактуальних тем!
Дякуємо за дружнє спілкування і до нових зустрічей!
На зображенні може бути: 1 особа та текст «7°C Mostly cloudy yKp 20:57 21.09.2021»