Зустріч гаранта ОПП «Банківський менеджмент» з магістрами21 Жовтня 2022р.

Відбулася зустріч гаранта ОПП «Банківський менеджмент» професора Людмили Примостки з  магістрами першого року навчання. Спілкувалися щодо організації та графіку навчання, особливостей дистанційного навчання, проходження практики та підготовки КМР. Особливу увагу приділили новим правилам  асинхронного режиму навчання. Гарант ознайомила здобувачів з можливостями зарахування результатів неформальної та інформальної освіти за дисциплінами програми, міжнародної академічної мобільності в зарубіжних університетах-партнерах КНЕУ ім. В.Гетьмана, конкурсних умов проходження стажування в Національному банку України протягом навчання, можливостей отримання свідоцтв та сертифікатів при вивченні окремих дисциплін. Особливу увагу було приділено науковій складовій навчального процесу, зокрема активізації участі в науково-практичних конференціях, які заплановані на кафедрі, необхідності підготовки публікації протягом навчання, участі в Міжнародному конкурсі наукових студентських робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність, перспективи розвитку». Магістранти висловили власне бачення та побажання щодо процесу навчання в магістратурі.