Друком вийшла монографія Циганової Н.В.25 Травня 2020р.

Днями друком вийшла монографія доцента кафедри кандидата економічних наук Циганової Надії Вікторівни «Консолідація банківського сектору у конкурентному середовищі».

В роботі висвітлюються концептуальні засади процесів консолідації банківського сектору, зокрема передумови, сутність, форми прояву та наслідки в умовах формування глобального конкурентного середовища з урахуванням посилення проявів циклічності економічного розвитку та соціальної значущості діяльності банків.

Досліджено прояви фінансової консолідації на вітчизняному та зарубіжних ринках банківських послуг, визначальний вплив конкуренції на ці процеси, регулятивні заходи та їх наслідки в умовах транскордонного руху банківського капіталу. Визначено стратегічні засади та механізми консолідації банків, шляхи підвищення їх ефективності.

Монографія розрахована на наукових працівників, викладачів, фахівців у сфері банківської справи, а також стане у нагоді усім, хто цікавиться проблемами функціонування банківських систем, їх реструктуризації, консолідації банків та відповідних змін у конкурентному середовищі.

Колектив кафедри вітає колегу з чудовим науковим результатом та бажає подальших наукових досягнень і, безперечно, міцного здоров’я!