Презентація навчального посібника05 Лютого 2016р.

Колектив кафедри банківської справи, з радістю повідомляє, що наукову бібліотеку України поповнило ще одне надбання: навчальний посібник " Гроші та кредит" у схемах і таблицях, підготовлена авторським колективом кафедри-проф. Примостка О.О., проф. Савлук М.І., проф. Мороз А.М., проф. Лазепко І.М, доц. Заболотна Н.Г., доц. Брегеда О.А., доц. Циганова Н.В., доц. Л.В. Стрільчук, доц. Н.П. Баріда, доц. С.І. Ходакевич, ст. викладач Максименко Н.П., ст. викладач Самсонова, А.І. Бобанич. За загальною редакцією проф. Примостки О.О.
Даний посібник підготовлено відповідно до  програми з нормативної навчальної дисципліни "Гроші і кредит". У посібнику вся система теоретичних, методологічних, практичних знань  представлена у вигляді схем та таблиць.
Для студентів економічних вузів, аспірантів, викладачів, а також усіх,  хто цікавиться сучасними проблемами грошей і кредиту.