Практика online15 Квітня 2020р.

В умовах карантину COVID-19, кафедрою банківської справи  для студентів 4-го курсу, що навчаються за спеціальністю «Банківська справа», запропоновано проходження практики в онлайн режимі на базі UKRSIBBANK BNP Paribas Group. Курс розроблено фахівцями банку. Курс інтерактивний, практичний, складається з кейсів, що охоплюють основні напрями банківської діяльності:

Розділ 1. Ознайомлення з організаційними засадами банківської сфери і  діяльності банку.

Розділ 2. Ознайомлення з послугами банку.

Розділ 3. Знайомство з касовими операціями.

Розділ 4. Правила визначення ознак та обміну банкнот, розмінних та обігових монет національної валюти України.

Розділ 5. Комплаєнс.

Розділ 6. Правильний інтернет банкінг : UKRSIB online (ознайомлення з сайтом, без виконання операцій).

Розділ 7. Професійні напрямки і кар’єра в банку.

Успішне проходження курсу підтверджується сертифікатом.

Курс розрахований на студентів, які:

• вивчають банківську справу та фінанси

• хочуть дізнатись, як працює міжнародна фінансова група, яка є лідером на європейських і світових ринках

• цікавляться диджітальніми роботодавцями

Вже більше 40 студентів виявили бажання прийняти участь в цьому проекті.

Даний проект реалізується в рамках Договору «Про творче співробітництво та партнерство» з UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Як пройти практику:

•Перейди за посиланням https://ukrsibbank.davintoo.com/

•Заповни форму реєстрації зі свого ПК або смартфону.

•Ознайомся з матеріалами.

•Успішно пройди тестові завдання, які складаються з закритих питань.

•Отримай сертифікат про проходження практики