Вдосконалюємо зміст освітньо-професійних програм кафедри – відбулося обговорення змін до ОПП «Банківський менеджмент» магістерського рівня26 Жовтня 2022р.

26 жовтня 2022 пройшла робоча зустріч стейкхолдерів, членів проектної групи, провідних викладачів та представників здобувачів магістерського рівня, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Банківський менеджмент» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування». Зустріч щодо модернізації та удосконалення змісту і навчального плану ОПП «Банківський менеджмент» магістерського рівня відбулася в середовищі Zoom. Активну участь в обговоренні прийняли здобувачі та стейкхолдери, які запропонували зміни до програми, спрямовані на оптимізацію та посилення унікальності програми. Зокрема, магістрант Стрибайло Артем надав пропозиції, спрямовані на більш раціональний розподіл навчальних годин між теоретичною і практичною складовою, а також рівномірний розподіл вибіркових дисциплін в першому та другому семестрах. В процесі дискусії пропозиції були обговорені та прийняті до впровадження. За результатами зустрічі прийнято рішення щодо запровадження запропонованих змін до ОПП «Банківський менеджмент» та навчального плану.