Відбулося відкрите засідання проєктних груп освітньо-професійних програм кафедри16 Травня 2023р.

16.05.2023 на кафедрі банківської справи та страхування, інформаційно-комунікативній платформі ZOOM відбулося відкрите засідання проєктних груп Освітньо-професійних програм кафедри (ОПП):
«Управління фінансовим бізнесом»;
«Банківський бізнес» - перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, денна форма навчання,
«Банківський менеджмент»;
«Страхування та фінансова безпека», денна форма навчання - другий (магістерський) рівень вищої освіти,
«Ризик-менеджмент фінансового бізнесу», заочна форма навчання - другий (магістерський) рівень вищої освіти.
Модератором заходу виступила завідувач кафедри, гарант ОПП бакалаврського рівня «Банківський менеджмент» д.е.н., проф. Л.О. Примостка, яка зазначила, що на кафедрі діє п’ять ОПП. Кожна програма передбачає освітні компоненти, які окреслені в межах нової спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок».
В обговоренні взяли участь:
📌науковці:
♦️Л.О. Примостка, д.е.н., проф., гарант ОПП «Банківський менеджмент»;
♦️Н.В. Циганова, д.е.н., проф., член проєктної групи ОПП «Банківський менеджмент»;
♦️В.Г. Шевалдіна, к.е.н., доц., член проєктної групи ОПП «Банківський менеджмент»;
♦️І.Г. Лук‘яненко, д.е.н., проф. завідувач кафедри фінансів Національного університету КМА;
♦️О.І. Береславська, д.е.н., проф. кафедри фінансових ринків та технологій ДПУ;
♦️І.В. Краснова, д.е.н., проф., гарант ОПП «Банківський бізнес»;
♦️А.В. Нікітін, к.е.н., проф., член проєктної групи «Банківський бізнес»;
♦️І.Б. Івасів, д.е.н., проф., гарант ОПП «Управління фінансовим бізнесом»;
♦️Т.І. Стецюк, к.е.н., доц., член проєктної групи ОПП «Управління фінансовим бізнесом»;
♦️Н.П. Баріда, к.е.н., доц. член проєктної групи ОПП «Управління фінансовим бізнесом»;
♦️Т.Д. Кривошлик, к.е.н., проф., гарант ОПП «Страхування та фінансова безпека»;
♦️О.В. Димніч, к.е.н., доц. член проєктної групи ОПП «Страхування та фінансова безпека»;
♦️І.Б. Охрименко, к.е.н., доц., гарант ОПП «Ризик-менеджмент фінансового бізнесу»;
♦️В.С. Білошапка, к.е.н., проф., член проєктної групи ОПП «Ризик-менеджмент фінансового бізнесу».
📌стейкхолдери:
♦️Дмитро Гаманков, PhD, ACII, андерайтер в VIG RE zajišťovna, Чехія.
♦️Віталій Романчукевич, д.е.н., Голова Наглядової ради АТ «Європейський промисловий банк», Перший Віце Президент Асоціації українських банків.
♦️Андрій Дубас - Президент Асоціації українських банків, Член Вищої експертної ради Національного банку України;
♦️Дмитро Шуляк, директор Департаменту роздрібного бізнесу ПрАТ СК "АРКС";
♦️Сергій Ярошенко, директор Департаменту казначейства АТ "Кредитвестбанк".
📌здобувачі:
🎓Максим Баковецький, студент 1 курсу магістратури ОПП "Банківський менеджмент";
🎓Діана Козачук, студентка 2 курсу ОПП "Банківський бізнес";
🎓Катерина Корець, студентка другого (магістерського) рівня вищої освіти, першого року навчання, ОПП «Страхування та ризик-менеджмент» спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування».
випускники:
🎓Анастасія Логінова, фахівець відділу андерайтингу з майнових та особистих видів страхування Департаменту андерайтингу ПрАТ СК "ГРАВЕ УКРАЇНА";
🎓Катерина Ігонін, менеджер з продажів першої категорії Управління продажів Приватного акціонерного товариства «Страхова Група «ТАС».
📌
Кожна ОПП кафедри банківської справи та страхування сприятиме формуванню у здобувачів бакалаврського і магістерського рівня вищої освіти, професіоналізму та тих ділових якостей, які потрібні для роботи в умовах ризикового, висококонкурентного бізнес-середовища.
Дякуємо усім учасникам обговорення ОПП бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти, спеціальності «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» за фахові поради та професійні рекомендації які обов’язково будуть нами враховані.