Зустріч студентів з Головою Правління АТ "Ощадбанк" Сергієм Наумовим21 Березня 2024р.

Зустріч студентів з Головою Правління АТ "Ощадбанк" Сергієм Наумовим
🎉 Величезна подяка Сергію Володимировичу за незабутню зустріч зі студентами 2-4 курсу освітніх програм «Банківський бізнес» і «Управління фінансовим бізнесом» кафедри банківської справи та страхування! 🎓
До Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week), ми мали честь прийняти Голову Правління АТ «Ощадбанк», пана Сергія Наумова, який поділився своїми секретами успіху та досвідом у банківській сфері.
🔹 Зустріч пройшла на одному подиху, динамічно, потужно, креативно. "Сучасна молодь дивує. Я був готовий почути будь-яке перше запитання, але зовсім не таке..." - зазначив пан Сергій захоплюючись рівнем запитань від студентів.
💼 Зустріч підкреслила глибину знань та професіоналізм наших студентів, а також відкрила нові горизонти для майбутньої кар'єри в банківському бізнесі. На згадку про креативний конекшен найактивніші студенти отримали подарунки від Ощадбанку.
🙏 Ми щиро вдячні пану Сергію за його час, знання, досвід і готовність надихати молодь!