Фахова дискусія к.е.н., доц. Баріди Н.П. pазом із запрошеним експертом, професійним оцінювачем Максимовим В.Й.20 Квітня 2017р.

20.04.2017 в рамках науково-практичного семінару з дисципліни "Оцінка застави" на тему:  «Оцінка майна для застави та реалізації банківськими установами: Guidebook2017" відбулась фахова дискусія.
Запрошеним
 експертом  був професійний оцінювач, із понад 20 ти річним практичним досвідом роботи, Голова Асоціації професійних оцінювачів України Максимов Василь Йосипович.
Студентство та присутні викладачі мали можливість ознайомитись з основними тенденціями в сфері оцінки, а також особливостями роботи оцінювачів в банках та  долучитись до дискусії, отримати відповіді на поставлені запитання.