Подяка26 Лютого 2016р.

Шановні науковці кафедри банківської справи!

Щиро дякую Вам за участь у Конференції «Творення простору суспільної довіри в Україні XXI сторіччя», що відбулася 17-19 лютого у м. Львів в приміщеннях Університету банківської справи та  Львівського національного університету ім. І. Франка.

Організатори Конференції зробили акцент на міждисциплінарному науковому розгляді феномену довіри:  філософському, богословському, соціологічному, психологічному, митецькому, економічному для реалізації її призначення – означення шляху творення простору суспільної довіри. На наш погляд Конференція створила умови для демонстрацій і використання результатів наукових досліджень українських вчених з різних аспектів теми суспільної довіри. Вона успішно працювала на досягнення поставлених цілей і просунулася у з’ясуванні стану довіри на різних рівнях і в різних галузях суспільних відносин; виявленні причини кризи довіри у суспільних відносинах. На круглому столі, підводячи підсумки двох конференцій, вчені пропонували стратегії, інструменти, засоби, технології творення простору довіри.

Творчий дух Конференції, народжений за вашої участі, створив атмосферу синергії наукових здобутків учасників, сприяв глибині наукових контактів між ними, дарував духовний і інтелектуальний заряд  творчості і надії, що українська наука  дасть адекватні відповіді на виклики епохи. Ще раз дякую вам за активну участь і гідний внесок у плідну спільну працю, яка неможлива була б без Довіри.

Маю надію на продовження нашої співпраці та вашу участь у наступних  конференціях, присвячених темам власності, економічної політики тощо.

Бажаю успіхів та натхнення, плідної праці на благо України!

З повагою, за дорученням Оргкомітету Конференції,

Президент АУБ