Представники кафедри у Polish – Ukrainian Summer Camp for Young Scientists30 Вересня 2022р.

11 вересня 2022 року у Варшаві (Республіка Польща), розпочалася польсько-українська школа «Polish-Ukrainian Summer Camp for Young Scientists». Для участі в школі було обрано 32 українських молодих учених (30% від поданих заявок з усієї України), які протягом тижня мали змогу попрацювати з польськими колегами задля подальшого розвитку науки, пошуку інновацій, кооперації та подальших шляхів розвитку України в цей тяжкий час.

Реалізація проєкту стала можливою завдяки спільній організації Ради молодих учених при МОН, Польській асоціації аспірантів (KRD Polish Association of Doctoral Candidates), Польській академії наук (PAN Polish Academy of Sciences), Варшавському університету природничих наук SGGW (SGGW Warsaw University of Life Sciences, Варшавській школі економіки «SGH (SGH Warsaw School of Economics», Польській національній академії академічних обмінів (NAWA Polish National Agency for Academic Exchange).

На відкритті школи був присутній онлайн й Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлетз промовою: «Вдячний українським та польським ученим, що, попри воєнний стан в Україні, ви робите важливі кроки для розвитку науки та інновацій. Реалізація спільних проєктів дозволить інтегрувати українську науку до європейського дослідницького простору в контексті освітянської діяльності. Також упевнений, що результати науки стануть важливими кроками до швидшого відновлення та розвитку економіки України». https://mon.gov.ua/ua/news/rozpochala-robotu-polsko-ukrayinska-shkola-polish-ukrainian-summer-camp-young-scientists

Кафедра банківської справи та страхування КНЕУ ім. В. Гетьмана була представлена аспіранткою 4го курсу навчання Громницькою Іриною. Загалом КНЕУ був найбільш чисельно представлений серед всіх інших навчальних закладів  трьома аспірантами та одним докторантом.

10-денна програма була напрочуд насичена зустрічами, вебінарами, роботами в групах за різноманітними напрямами, вирішенням реальних кейсів в реальному часі, брейн-штормами, в кооперації з польськими колегами пошуком шляхів подолання економічних наслідків війни в Україні та нових шляхів розвитку після Перемоги України, розгляд варіантів відбудови та нових проектів залучення іноземних інвестицій!

Українські молоді вчені відвідали зустріч в Канцелярії Прем’єр Міністра Польщі, де змогли обговорити українське сьогодення та насущні проблеми, а також отримати конструктивні відповіді та польську підтримку!

Раді вітати українських молодих науковців і пишатися їх досягненнями!