Викладач кафедри банківської справи та страхування, доцент Димніч Ольга Володимирівна, стала членом Громадської Організації «Прогресильні»29 Листопада 2023р.

Викладач кафедри банківської справи та страхування, доцент Димніч Ольга Володимирівна, стала членом Громадської Організації «Прогресильні».

ГО «Прогресильні» є не тільки громадською організацією, а об’єднанням однодумців, які прагнуть сучасних якісних змін в освіті. Діяльність Прогресильних ґрунтується на європейських цінностях та орієнтирах. Головними пріоритетами організації є:

Популяризація та підвищення якості освіти в Україні.

Впровадження ефективних методів навчання.

Сприяння розвитку лідерських навичок молоді та підвищення конкурентоспроможності науково-педагогічних працівників.

Зміцнення позицій українських освітніх закладів в європейському і світовому освітньому просторі.