Доцент кафедри банківської справи та страхування Ходакевич Сергій Іванович успішно пройшов навчальний курс з блокчейну та криптовалют для перших 30 українців!30 Грудня 2021р.

Доцент кафедри банківської справи та страхування, Ходакевич Сергій Іванович успішно пройшов навчальний курс з блокчейну та криптовалют для перших 30 українців, відібраних з понад 400 претендентів.

За підсумками місячного курсу тільки 17 осіб успішно склали іспит та отримали NFT-сертифікати. Слухачі вперше в Україні отримали цифрові сертифікати на блокчейні.

Організаторами та творцями проекту виступили Міністерство цифрової трансформації та експерти форсайту "Віртуальні активи 2030".

Відповідно до «дорожньої карти», до травня 2024 року половина українців повинна навчитися користуватися криптовлютою. Для реалізації йього плану в школах плануються курси з віртуальних активів, а в університетах, в тому числі і в КНЕУ ім. В. Гетьмана - профільні програми.