Відбулося засідання студентського наукового гуртка «Страхування та фінансова безпека»26 Лютого 2024р.

26 лютого 2024 р. відбулося чергове онлайн-засідання студентського наукового гуртка «Страхування та фінансова безпека» кафедри банківської справи та страхування під керівництвом к.е.н., проф. Т.Д. Кривошлик, за участі викладачів кафедри і здобувачів.
Здобувачі магістерської групи ФФБ-501: Кваша Аліна представила доповідь на тему «Умови забезпечення фінансової стійкості страхової компанії» (науковий керівник Татаріна Т.В.), Лещенко Інна виступила із доповіддю на тему «Загрози та актуальні проблеми фінансової безпеки страхової компанії» (науковий керівник Кривошлик Т.Д.). Учасники студентського наукового гуртка прийняли активну участь в обговоренні представлених матеріалів дослідження.
Засідання гуртка пройшло у теплій і дружній атмосфері.
Висловлюємо щиру подяку доповідачам та усім учасникам заходу!