Робоча зустріч із стейкхолдерами19 Квітня 2023р.

19 квітня 2023 р. відбулася робоча зустріч завідувача кафедри банківської справи та страхування, гаранта ОПП «Банківський менеджмент», д.е.н., професора Л.О. Примостки та заступника декана факультету фінансів, професора кафедри С.І. Ходакевича з Президентом Української міжбанківської валютної біржі (УМВБ), д.е.н., професором А.І. Гулєєм. На зустрічі обговорили низку питань, які стосувалися удосконалення навчального процесу, модернізації змісту ОПП «Банківський менеджмент», діяльності Професійного дорадчого комітету факультету фінансів КНЕУ ім. В. Гетьмана. Зокрема, професор А.І. Гулєй висловив своє бачення щодо викладання дисциплін «Валютне регулювання та контроль», «Фінансові екосистеми» на магістерському рівні, висловив низку пропозицій щодо набуття здобувачами практичних навичок, які будуть актуальними в процесі повоєнної розбудови країни. Також дискутувалося питання щодо актуальності змісту та назв дисциплін «Віртуальні активи», «Цифрові гроші», «Цифрові валюти центральних банків» (бакалаврський рівень). Досягнута домовленість про навчальну екскурсію здобувачів як магістерського, так і бакалаврського рівня на УМВБ, яка розташована в історичній будівлі на Подолі. Зустріч, яка проходила в приміщенні біржі, була конструктивною, цікавою, корисною, а пропозиції, висловлені в процесі спілкування, будуть використані проектною групою при підготовці нової редакції освітньої програми «Банківський менеджмент».