Відбулось засідання науково-студентського гуртка "Гроші та кредит" (спец.6507)20 Квітня 2017р.

20.04.2017 відбулось чергове засідання студентського наукового гуртка "Гроші і кредит" для спеціальності 6507 "Маркетинг", науковий керівник к.е.н., доц. Стрільчук Л.В.. Теми доповідей: Вергай Анна "банківські інвестиції в Україні: структура та динаміка"; Шульган Артем "Валютний ринок України: сучасний стан, проблеми та перспективи"; Матвіюк Анна "Проблеми розвитку валютного ринку України в контексті забезпечення фінансової безпеки"; Лебідь Марія "Процентна політика комерційних банків".
Студентство з цікавістю та відповідальністю ставиться до своїх наукових досліджень, тому, як завжди, це викликає жваві дискусії та обговорення.