Засідання студентського наукового гуртка «Страхування та фінансова безпека» 25 березня 2024 р.25 Березня 2024р.

25 березня 2024 р. відбулося чергове онлайн-засідання студентського наукового гуртка «Страхування та фінансова безпека» кафедри банківської справи та страхування під керівництвом к.е.н., проф. Кривошлик Т.Д., за участі к.е.н., доцента Татаріної Т.В. і здобувачів.
Серед учасників гуртка з доповідями про актуальні проблеми страхової діяльності як об’єкта фінансової безпеки страхової компанії виступили Клименко Вікторія (тема «Автотранспортне страхування в Україні»), Гаврилюк Аліна (тема «Медичне страхування: сутність та особливості здійснення»), Грицик Марія (тема «Методи державного регулювання страхування в Україні»). Учасники студентського наукового гуртка прийняли активну участь в обговоренні представлених матеріалів дослідження.
Під час засідання гуртка обговорювалися питання підготовки тез на VІ Всеукраїнську науково-практичну інтернет-конференцію «Сучасні гроші, банківські послуги та фінансові інновації в умовах інтеграції України в ЄС», яка буде проведена кафедрою банківської справи та страхування КНЕУ імені Вадима Гетьмана 16 квітня 2024 р.
Дякуємо усім доповідачам та усім учасникам заходу!