На щорічних зборах УТФА – професор кафедри Андрій Нікітін29 Лютого 2024р.

29 лютого 2024 р. в онлайн режимі відбулись щорічні збори Громадської організації «Українське товариство фінансових аналітиків» (УТФА). Основна місія Товариства - розвивати професійні стандарти для фінансових аналітиків України. Члени Товариства єдині в думці про те, що високі стандарти професійної діяльності фінансових аналітиків залишаються обов'язковою умовою для розвитку української економіки. Присутнім був і професор кафедри Андрій Нікітін, який очолює Комісію УТФА з навчання та кваліфікації, а з 2023 р є членом керівного органу товариства - Виконкому.
Розглядались наступні питання:
1. Звіт Президента та Виконавчого Комітету УТФА
2. Щодо роботи Комісій УТФА
3. Щодо виконання бюджету УТФА за 2023р.
4. Затвердження Основних напрямів діяльності Товариства на 2024р.
5. Встановлення розмірів вступних та членських внесків у 2024р.
6. Щодо проекту бюджету УТФА на 2024р.
7. Щодо міжнародної діяльності УТФА
Збори пройшли в конструктивній обстановці, по всіх питаннях прийняті змістовні рішення. Зокрема, президентом УТФА Юрієм Прозоровим була висловлена подяка кафедрі банківській справи та страхування за співпрацю у звітному році.