Участь професора І. Івасіва в роботі вебінару «ICAAP: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?»06 Березня 2024р.

Одним із сучасних завдань банківського сектору України є впровадження методології ICAAP (Internal Capital Adequacy Assessment Process), що визначається вимогою постанови правління НБУ «Про затвердження Положення про організацію процесу оцінки достатності внутрішнього капіталу в банках України та банківських групах».
Професор кафедри Івасів І.Б. відвідав вебінар «ICAAP: ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?», організованого компанією Extra Consalting. На даному заході, де були присутні численні представники банківської спільноти, було розглянуто як ICAAP працює в банках Єврозони, зокрема, проблему вимірювання економічного капіталу, агрегації економічного капіталу, стрес-тестування та додаткове покриття, типовий звіт ICAAP та його місце в процесі прийняття рішень та стратегії банку, аудит ICAAP. Огляд методології ICAAP було здійснено за усіма типами ризиків – кредитному, ринковому та операційному.
Знання та навички, отримані в процесі роботи вебінару, мають стати у нагоді в навчальному процесі та методичній роботі кафедри банківської справи та страхування.