Відбулася відкрита лекція для магістрів ОПП "Банківський менеджмент" і "Страхування та фінансова безпека" на тему "Введення в ФінТех. Фінтех тренди"19 Лютого 2024р.

У понеділок, 19.02.2024 р., магістри ОПП "Банківський менеджмент" та "Страхування та фінансова безпека"  прослухали лекцію "Введення в ФінТех. Фінтех тренди", яка дозволила зануритися до світу інновацій та новітніх фінтех трендів, що формують майбутнє галузі.
Учасники мали унікальну можливість не тільки почути від Ростислава про актуальні фінтех розробки та їх вплив на економіку, але й поставити питання, обговорити виклики та перспективи розвитку галузі. Пан Ростислав поділився цінними інсайтами і експертним баченням розвитку фінтех індустрії, акцентувавши на важливості інновацій та адаптації до швидкозмінних умов ринку.
Щиро дякуємо Ростиславу Дюку за надзвичайно інформативну та мотивуючу лекцію, а всім учасникам — за прагнення до знань.
Кафедра банківської справи та страхування продовжує активно залучати до освітнього процесу провідних спікерів та фахівців індустрії, слідкуйте за анонсами, щоб не пропустити наступні події.

Відео доступне за посиланням