Вчергове вітаємо випускників магістратури!04 Березня 2020р.

Другого березня в урочистій обстановці концертного залу КНЕУ відбулось вручення дипломів про закінчення магістратури зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування». Колектив кафедри щиро вітає студентів магістерської програми «Банківський бізнес» з довгоочікуваним отриманням дипломів! Випускників привітали студенти, викладачі, рідні та друзі.

Особлива подяка студентам, що активно проявили себе у науковій та громадській роботі та отримали почесні грамоти КНЕУ: Ярошенко Сергію, керівнику банківського клубу КНЕУ, переможцю Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»; Мадай Діані, переможцю Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності «Банківська справа»; Дзюбан Єлизаветі, активному учаснику міжнародного конкурсу наукових робіт; Тимошик Лілії та Цвітку Назару – постійним учасникам наукового студентського життя та організаційних заходів кафедри.

Бажаємо нашим випускникам всього найкращого – ідеальної роботи та успішного життєвого шляху, та завжди чекаємо в стінах університету в якості гостей та партнерів!