Кафедра вітає ювіляра!08 Грудня 2021р.

Колектив кафедри банківської справи та страхування щиро вітає з 85-річним ювілеєм нашого ветерана, доктора економічних наук, професора Герасимовича Анатолія Михайловича.
Народився Анатолій Михайлович Герасимович 8 грудня 1936 р. в с. Горіхове Коростишівського району, Житомирської області. Вищу освіту отримав в Українській академії сільськогосподарських наук за фахом «бухгалтер-економіст».
Трудова біографія ювіляра розпочалась 9 травня 1961 з посади заступника головного бухгалтера радгоспа. Вже 9 листопада 1961 року була опанована посада головного бухгалтера, яку він займав в декількох крупних організаціях аж до моменту переходу на викладацьку роботу.
Анатолій Михайлович працює в КНЕУ з 1974 р. (викладач, старший викладач, доцент кафедри бухгалтерського обліку). У 1973 р. захистив кандидатську дисертацію, у 1993 р - докторську дисертацію. З 1994 року працював на посаді професора кафедри банківської справи. У 1996 р. отримав вчене звання професора тієї ж кафедри. Заслужений працівник КНЕУ. Має відзнаку Міністерства освіти і науки України "Відмінник освіти України", чисельні грамоти і подяки.
Професор Герасимович є знаним в Україні та за її межами фахівцем, керівником аудиторської компанії, автором першого в Україні підручника «Аналіз банківської діяльності», науковий консультант докторів економічних наук, керівник кандидатів економічних наук, студентський наставник, багаторічний член спеціалізованої Вченої ради із захисту дисертацій з фінансів та бухгалтерського обліку.
З моменту виходу на пенсію Анатолій Михайлович приймає активну участь у житті колективу кафедри, продовжує ділитись безцінним досвідом та давати поради колегам.
Від імені колективу кафедри Анатолія Михайловича привітали заступники завідувача кафедри Ірина Краснова і Андрій Нікітін. Булі передані поздоровлення, найкращі побажання і особиста подяка від ректора КНЕУ Дмитра Лук’яненка.
Хай Вам щастить, Анатолію Михайловичу! Дякуємо, що Ви з нами є!
Здоров’я Вам та довголіття!