Відкрита гостьова лекція для здобувачів ОПП «Страхування та фінансова безпека» 27.03.2024 р.27 Березня 2024р.

У межах залучення до аудиторних занять професіоналів-практиків для здобувачів Освітньо-професійної програми «Страхування та фінансова безпека» за дисц. «Фінансова безпека страхового ринку» 27.03.2024 р. відбулася відкрита гостьова онлайн лекція за темою «Забезпечення безпеки договорів страхування».
Гостьову лекцію провела провідний фахівець відділу андеррайтингу з майнових та особистих видів страхування ПрАТ «СК «ГРАВЕ УКРАЇНА» Анастасія Логінова. Модерувала гостьову лекцію Тетяна Кривошлик, к.е.н., доцент, професор кафедри банківської справи та страхування.
Під час лекції Анастасія Логінова акцентувала увагу на тому, що фінансова безпека страхової компанії забезпечується і через здатність страховика виконувати взяті зобов’язання за договорами страхування за умови збалансованості системи фінансових показників; висвітлила законодавчі вимоги до укладення договорів страхування; на прикладі конкретних видів страхових послуг окреслила умови, на яких укладаються договори страхування, права та обов’язки страховика та страхувальника, винятки із відповідальності страхової компанії, заходи впливу страховиком у разі порушення страхувальником умов договору страхування та інші питання.
Усі бажаючі мали можливість поставити питання Анастасії Логіновій та обговорити низку важливих аспектів питань теми.
Щиро дякуємо Анастасії Логіновій за цікаву і корисну інформацію та сподіваємося на подальшу співпрацю і нові зустрічі!