На кафедрі банківської справи та страхування відбулася відкрита лекція к.е.н. Демченко В.О.16 Лютого 2024р.

16 лютого 2023 року на кафедрі банківської справи та страхування, кандидат економічних наук Демченко Віталія Олександрівна провела відкриту лекцію з дисципліни "Технологія безпеки фінансового бізнесу".

Лекція стала важливою подією для студентів та всіх присутніх, оскільки вона розкрила основи безпеки фінансового сектору. Демченко Віталія Олександрівна вдало поєднала теоретичні аспекти з практичними прикладами, надаючи слухачам чітке уявлення про важливість захисту фінансового бізнесу в умовах сучасних викликів та загроз.

Під час лекції було розглянуто ключові аспекти безпеки, включаючи кібербезпеку, захист від шахрайства, а також регулювання фінансового сектору. Демченко Віталія Олександрівна поділилася своїм власним науковим та практичним досвідом, що надало лекції додатковий фаховий вимір.