Відбулася лекція Євгена БУБЛИКА,  д.е.н., завідувача відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» для здобувачів магістерського рівня групи ФБМ505 ОПП «Банківський менеджмент»23 Квітня 2024р.

23 квітня 2024 року на запрошення гаранта освітньо-професійної програми «Банківський менеджмент», завідувачки кафедрою банківської справи та страхування КНЕУ професорки Людмили ПРИМОСТКИ та за участі професорки кафедри банківської справи та страхування КНЕУ Вікторії БІЛОШАПКИ для здобувачів магістерського рівня групи ФБМ505 ОПП «Банківський менеджмент» відбулася гостьова лекція Євгена БУБЛИКА,  д.е.н., завідувача відділу грошово-кредитних відносин ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» на тему «Суперечності теорії і практики сучасного монетарного регулювання».
Зазначимо, що лектор підібрав цікавий науковий матеріал та вміло застосував різноманітні методи розповіді, пояснення та коментування, щоб утримати увагу слухачів. Крім того, завдяки сучасним методичним прийомам протягом лекції підтримувався діалог зі здобувачами. Лекція відбулась у дружній атмосфері і сприяла закріпленню навичок критичного і аналітичного мислення.