Відбулась відкрита лекція з дисципліни "Проектний менеджмент у фінансовому бізнесі"04 Квітня 2024р.

4 квітня 2024 року на кафедрі банківської справи та страхування КНЕУ були раді вітати випускника КНЕУ в якості гостьового лектора на занятті дисципліни "Проектний менеджмент у фінансовому бізнесі". Ilya Varnakov, Chief Economist of Treasury Department Credit Agricole Ukraine, провів практичний семінар-бесіду на тему «Основні напрями діяльності та відповідальності казначейства в банку» для студентів 3 курсу факультету фінансів.

Приємно, коли випускники тримають звʼязок з alma mater і готові ділитись унікальним досвідом у супер-відповідальній професійній сфері фінансово-банківського бізнесу.
Питання, які обговорили в жвавій атмосфері, стосувались:
- Управління ліквідністю фінустанов;
- Ризик-менеджменту;
- Оптимізації фінансових ресурсів;
- Здійснення фінансових операцій;
- Планування стратегії карʼєрного росту;
- Кращих практик для старту роботи в банківському бізнесі і не тільки.

Здобувачі бакалаврського рівня мали гарну нагоду цікаво і корисно поспілкуватися з банкіром-практиком і безпосередньо дізнатись про реалії роботи банківської системи.

Ми нині на кафедрі банківської справи та страхування КНЕУ значну увагу приділяємо тому, щоб підсилити теоретичний бекграуд здобувачів освіти розумінням практики ведення бізнесу та мотивувати молодь надалі розвивати системне економічне мислення попри всі виклики та невизначеність воєнного часу.