Як стати успішним в житті, обравши професію банкіра!23 Листопада 2021р.

Як стати успішним в житті, обравши професію банкіра! Про це говорили сьогодні із студентами  групи ФБ-101 на лекції із дисципліни Вступ до спеціальності.
В межах ініціативи кафедри банківської справи та страхування: запрошення успішних банкірів-практиків до викладання студентам, лекцію студентам спеціальності Банківський бізнес провів банкір з великим досвідом, Голова Ради Асоціації Українських банків, доктор економічних наук, Аржевітін Станіслав Михайлович. Він поділився із студентами рецептами власного успіху! Чому важливо розуміти формулу особистого розвитку, як правильно ставити цілі, як управляти особистою мотивацією, які принципи особистого менеджменту та професійного розвитку, неодмінно приведуть до життєвих успіхів!