Нашим випускникам бакалаврам-2022 – бажаємо успіхів!18 Червня 2022р.

18 червня на факультеті фінансів відбулася надзвичайно приємна подія - урочисте вручення дипломів бакалаврів!
Зі святковими вітаннями до чисельних присутніх на заході виступили в.о. ректора Дмитро Лук`яненко, декан факультету фінансів Богдан Стеценко, гаранти освітніх програм, викладачі, студенти.
Від імені колективу кафедри із привітанням виступила доктор економічних наук, професор, гарант ОПП бакалаврського рівня «Банківський бізнес» Ірина Краснова та побажала її випускникам вдалого працевлаштування в банківській сфері. Найкращих випускників факультету, незалежно від спеціалізації – запрошуємо на навчання до магістерських ОПП кафедри – «Банківський менеджмент» (денна форма, гарантом є завідувач кафедри, д.е.н. проф. Людмила Примостка), «Страхування та ризик-менеджмент» (денна форма, гарантом є д.е.н. проф. Андрій Баранов), «Банківський та страховий менеджмент» (заочна форма, гарантом є заст. декана, голова Вченої ради факультету фінансів, к.е.н., проф. Олена Мурашко), «Банківський та страховий ризик-менеджмент» (на базі інституту бізнес-освіти КНЕУ, в тому числі для осіб, що отримуватимуть другу вищу освіту, гарант – к.е.н., проф.
кафедри Андрій Нікітін).
Колектив кафедри банківської справи та страхування бажає випускникам нових успіхів, нових досягнень і нашої спільної Перемоги!
Див. фотозвіт на нашій сторінці у Фейсбук.