Засідання студентського науковго гуртка "Гроші та кредит" спец.650412 Травня 2017р.

В чергове відбулось засідання наукового студентського гуртка "Гроші та кредит"  для студентів факультету "Економіки та управління". Цього разу  обговорювались наступні теми: Хайфа Біштаві "Тенденції фінансового посередництва (на прикладі страхового бізнесу)"; Іващенко Марина "Лізинг в Україні"; Луців Тарас "Платіжні системи: сучасні тенденції та перспективи розвитку"; Арсеній Шестак "Інновації в дистанційному кредитуванні"; Віола Кісельман "Чекові розрахунки в зовнішній торгівлі"; Ярослав Новосельський "Світовий досвід антиінфляційної політики"; Шевченко Сергій " Сучні тенденції в банківській системі України"
Науковий керівник гуртка страший викладач кафедри банківської справи Денисенко А.В.