"Круглий стіл" на тему: "Хто управляє НБУ:сьогодні й завтра"12 Травня 2017р.

12.05.2017 у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна" відбувся круглий стіл на тему: "Хто управляє НБУ сьогодні й завтра". Учасники: народний депутат УкраїниСергій Тарута; президент НКО "Інститут економічного аналізу" (РФ) Андрій Ілларіонов; президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко; екс-директор департаменту реєстраційних питань і ліцензування НБУ Олександр Завадецький; президент Асоціації захисту банків Катерина Назимко; завідувач кафедри банківської справи КНЕУ ім. В.Гетьмана Станіслав Аржевітін.
В ході круглого столу обговорювались питання про результати роботи нинішнього очільника НБУ, обрану політику та її наслідки. Також обговорювались  потенційні претенденти на Голову НБУ, серед яких було названо д.е.н., проф. завідувача кафедри банківської справи Аржевітіна С.М.
З відео матеріалами Ви можете ознайомитись за посиланням: