Запрошуємо взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Сучасні гроші, банківські послуги та фінансові інновації в умовах інтеграції України в ЄС»22 Березня 2024р.

Кафедра банківської справи та страхування

Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана

запрошує Вас взяти участь у

VІ Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції

«СУЧАСНІ ГРОШІ, БАНКІВСЬКІ ПОСЛУГИ ТА ФІНАНСОВІ ІННОВАЦІЇ В УМОВАХ ІНТЕГРАЦІЇ УКРАЇНИ В ЄС»

Для участі в конференції запрошуються: викладачі, науковці, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти та всі зацікавлені особи України й зарубіжних країн.

Конференція відбудеться 16.04.2024.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

За результатами конференції буде випущено електронний збірник тез з присвоєнням коду ISBN, який буде розміщено в репозитарії КНЕУ імені Вадима Гетьмана (http://ir.kneu.edu.ua/) орієнтовно до 31 травня 2024 р.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися у інформаційному листі.

Контактні телефони відповідальних осіб оргкомітету:

Координатор конференції - к.е.н., доцент Охрименко Ірина Борисівна, моб. тел. (073) 1030867;

Відповідальний секретар - к.е.н., Демченко Віталія Олександрівна, моб. тел. (063) 6370919