Відбулось засідання кафедри (13.12.2022 р.)13 Грудня 2022р.

13 грудня о 10-00 онлайн в середовищі Zoom відбулось чергове засідання кафедри банківської справи та страхування.

Розглянуті зазначені питання:

1. Про організацію зимової екзаменаційної сесії 2022/2023 навчального року та атестацію здобувачів вищої освіти Наказ в.о. ректора від 24 листопада 2022 року № 510
  2. Про організацію захисту дипломних робіт здобувачами магістерського рівня денної форми навчання
  3. Про рекомендацію до захисту дипломних робіт здобувачами магістерського рівня денної форми навчання та отримання червоного диплому
  4. Про виконання регламенту написання магістерських дипломних робіт здобувачів заочної форми навчання, підготовку до попереднього захисту, перевірку на плагіат
  5. Про перегляд переліку вибіркових навчальних дисциплін освітніх програм підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на виконання Розпорядження Ректора від 15.11.2022 р. № 45 (анотації вибіркових дисциплін освітніх програм бакалаврського рівня)
  6. Про виконання розпорядження ректора від 05.09.2022 №35 «Про підготовку та подання відомостейпро якісний склад науково-педагогічних(педагогічних) працівників Університету» (Додаток А та Додаток Д)
  7. Про результати проходження та захист звітів про практику
  8. Про хід проведення ІХ Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: сучасність та перспективи розвитку». Результати 1 туру. Порядок проведення 2 туру.
  9. Про результати підвищення кваліфікації викладачами кафедри
  10. Різне

Засідання пройшло в робочій обстановці і завершилось повним розглядом всіх питань.