Відбулось чергове засідання кафедри23 Вересня 2022р.

22 вересня о 16-00 онлайн в середовищі Zoom відбулось чергове засідання кафедра банківської справи та страхування (протокол №2).
Далі коротка інформація, щодо розглянутих питань.
1. Атестація аспірантів кафедри
Доповіли заст. зав. каф. проф. Нікітін А.В., аспіранти, наукові керівники, Прийняте рішення – прийняти звіти та атестувати всіх аспірантів (15 аспірантів без відриву та із відривом від виробництва), в тому числі атестувати та відрахувати в зв’язку із терміном закінчення аспірантури – трьох аспірантів.
2. Про результати вступної компанії на бакалаврат, магістратуру, ІБО, аспірантуру
Доповіла зав. кафедри, професор Примостка Л.О. Інформацію прийняли до відома.
3. Про направлення на переддипломну практику студентів другого курсу магістерського рівня навчання ОПП «Банківський менеджмент» та ОПП «Страхування та ризик-менеджмент»
Доповіли заст. зав. каф. професор Кривошлик Т.Д., доцент Охрименко І.Б. Інформацію прийняли до відома.
4. Про виконання Наказу ректора від 10.08.2022р. №281 та рішень кафедри щодо організації навчального процесу 2022/2023 н. р. (подання покликань на лекції та семінари, графіку консультацій, графіку ущільнення)
Доповіла заст. зав. каф. професор Краснова І.В. Інформацію прийняли до відома.
5. Про формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачами другого (магістерського) рівня вищої освіти на виконання Розпорядження Ректора від 19.09.2022 р. № 39 (анотації вибіркових дисциплін освітніх програм магістерського рівня та проведення зустрічі з магістрами)
Доповіла заст. зав. каф. професор Краснова І.В. Інформацію прийняли до відома.
6. Про виконання розпорядження ректора від 05.09.2022 №35 «Про підготовку та подання відомостей про якісний склад науково-педагогічних (педагогічних) працівників Університету» (Додаток А та Додаток Д)
Доповіла заст. зав. каф. професор Краснова І.В. Інформацію прийняли до відома.
7. Про участь кафедри в заходах НБУ щодо пропозицій лекторію та участь у змаганні “Монетарна політика: виклик НБУ університетам” (NBU University Challenge)
Доповіла зав. кафедри, професор Примостка Л.О. Інформацію прийняли до відома.
8. Про рекомендацію викладачів кафедри до отримання звання «Заслужений працівник КНЕУ»
Доповіла зав. кафедри, професор Примостка Л.О. В обговоренні виступили викладачі. До отримання звання «Заслужений працівник КНЕУ» рекомендовано одноголосно – доцентів Стецюк Т.І., Ходакевича С.І.
9. Про визнання результатів підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників кафедри
Доповів професор Баранов А.Л. щодо стажування. Результати визнані кафедрою одноголосно.
Завідувач кафедри проф. Примостка Л.О. подякувала присутнім за плідну роботу під час засідання.