Вітаємо здобувачів магістерської програми "Банківський менеджмент"26 Квітня 2023р.

Вітаємо здобувачів магістерської програми "Банківський менеджмент" з успішним вивченням вибіркової навчальної дисципліни "Оцінка застави банківських кредитів " та отриманням Свідоцтва про проходження курсу "Оцінка нерухомих речей" від Українського товариства оцінювачів.
Надалі, студенти мають право на проходження стажування оцінювача в провідній українській консалтинговій компанії - УВЕКОН. Надалі, здобувачі можуть скласти іспит і отримати кваліфікаційне свідоцтво Оцінювача нерухомості від Фонду державного майна України та розпочати професійну діяльність - оцінювача.
Дякуємо партнерам за співпрацю та доценту Баріді Надії Петрівні за організацію сертифікації студентів та викладання авторського курсу: Оцінка застави банківських кредитів.