Засідання наукового студентського гуртка 13 березня 2024 р.13 Березня 2024р.

З початком другого семестру 2023/24 навчального року продовжив роботу науковий студентський гурток «Гроші та кредит» для здобувачів ОП «Банківський бізнес» та ОП «Управління фінансовим бізнесом», керівник – проф. Циганова Н.В.
На засіданні 13 березня студенти обговорювали розвиток форм грошей в умовах цифровізації та глобалізації. Обговорили функціонування криптовалют та фіатних грошей на розвинених ринках і ринках, що розвиваються, специфіку їх регулювання, зміну ролі золота у сучасній економіці, його використання як інвестиційного активу. Про результати своїх досліджень доповідали Довгаль Олексій та Довгаль Андрій (ФБ-202), Ковбан Анастасія та Дорофєєва Єлизавета (ФБ-201).
Наступне засідання гуртка 27 березня буде присвячене проблемам функціонування валютного ринку та валютного регулювання у сучасних умовах.