Стажування викладачів кафедри банківських інвестицій у м. Лодзь (Польща)20 Листопада 2015р.

З 7 по 13 листопада 2015 р. викладачі кафедри банківських інвестицій ДВНЗ «КНЕУ ім. В. Гетьмана» Мякишевська О. М. та Петренко І. П. пройшли міжнародне стажування на базі Університету інформатики (WSInf) м. Лодзь (Польща) в рамках проекту «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно до положень європейських кваліфікаційних рамок».

Реалізатор проекту фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) залучила до участі 38 викладачів провідних вищих навчальних закладів різних спеціальностей з усіх куточків України. Серед них – фахівці та науковці у галузі економіки, медицини, транспорту, інформаційних технологій, педагогіки та психології, лінгвістики.

Під час стажування викладачі детально ознайомилися із усіма засадами функціонування сучасного європейського університету, відвідали Бюро кар’єр та Академічний інкубатор підприємництва, навчилися складати проектні заявки для подачі до різних європейських програм з метою отримання фінансування наукових досліджень, налагодили конструктивні зв’язки із польськими колегами, а також познайомились із культурним надбанням чудового міста Лодзь. За результатами участі у проекті були вручені дипломи про проходження міжнародного стажування.*

О. М. Мякишевська та І. П. Петренко висловлють щиру подяку організаторам проекту, зокрема, президенту фундації CEASC  Миколі Смолінському, координатору проекту Лілії Гайдученко, а також лекторам професору WSInf Юлії Бистровій, юристу і економісту Томашу Яніаку, фінансовим експертам Мартіну Гонді та Маркусу Еропулосу.  Викладачі кафедри банківських інвестицій – учасники стажування бажають успіхів та процвітання фундації CEASC в очікуванні нових цікавих заходів.

* За матеріалами CEASC. Детальніше тут: http://www.ceasc-bw.com/products/ukrajinski-vikladachi-projshli-mizhnarodne-stazhuvannya-v-lodzi/