Вітаємо із перемогою учасників ІІ туру Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування»!22 Квітня 2018р.

19-12 квітня 2018 року на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», у якій узяло участь 86 студентів вищих навчальних закладів з усіх куточків України. З них – 56 студентів змагались у секції бакалаврів, решта 30 – у секції магістрів.

Цього року честь нашого університету відстоювали Аліна Сич, Сергій Ярошенко та Роман Черняк, студенти 4 курсу факультету фінансів, а також Роман Безпалий, Аліна Хоменко та Юлія Олійник, магістри програми “Фінансування інвестиційних проектів”. Їх супроводжувала к.е.н., доцент кафедри інвестиційної діяльності Ірина Павлівна Петренко, яка окрім того увійшла до складу цьогорічного журі ІІ туру олімпіади.

Організатором заходу виступила кафедра економіки підприємства, а також колектив викладачів факультету економіки та управління в будівництві. Учасників чекали складі випробування, за результатом яких вони могли здобути максимальні 100 балів. Цього року олімпіадне завдання включало комп’ютерне тестування із 40 запитань, а також три задачі різного рівня складності. Змагання тривало понад три години.

У цей час члени журі та викладачі, що супроводжували студентів-учасників олімпіади, мали змогу відвідати тренінг з теми “Ноосферна освіта”, який провела д.п.н., доцент кафедри філософії, політології, психології та права Світлана Станіславівна Єрмакова.

Гарним завершенням напруженого дня змагань для представників нашого вузу стала пішохідна екскурсія видатними місцями Одеси. Побачивши Одеський операний театр, пройшовши Дерибасівською, Приморським бульваром, здолавши Потьомкінські сходи, насолодившись морським краєвидом, наші студенти отримали нагоду ознайомитись із дивовижною історією Одеси та її незрівнянним колоритом.

Наступного дня журі ІІ туру Всеукраїнської олімпіади з дисципліни “Інвестування” оголосили довгоочікувані результати. Із привітальною промовою виступили ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури к.т.н., професор Анатолій Володимирович Ковров та д.е.н., доцент, завідувач кафедри економіки підприємства Тетяна Олегівна Окландер.

Наша студентка Аліна Сич, здобувши у підсумку 81,5 бал, посіла І місце серед бакалаврів та була нагороджена дипломом І ступеня.

Лише трохи балів не вистачило Роману Безпалому, аби увійти до фінальної трійки магістрів-учасників олімпіади. Він здобув 75 балів.

Решта наших студентів також показали чудові результати,  гідно представивши наш університет на змаганнях. Усі вони отримали сертифікати учасників ІІ туру олімпіади. Окремою грамотою за оригінальний підхід, проявлений при виконанні завдань, було нагороджено студентку 5 курсу Юлію Олійник.

Цього року почесні грамоти були вручені також викладачам, зокрема, за роботу в журі олімпіади, а також високий професіоналізм, плідну працю й підготовку переможця ІІ туру змагань.

Цього року Одеса не лише зустріла нас сонцем, теплом та морським бризом, а й дала змогу вкотре продемонструвати якість економічної освіти, високий рівень підготовки та видатні інтелектуальні здібності наших студентів.  Кафедра інвестиційної діяльності щиро вітає наших учасників, висловлює їм свою глибоку подяку за виявлену активність та гідне представлення КНЕУ на Всеукраїнській олімпіаді. Зичимо їм міцного здоров’я, незламного духу, наполегливості та натхнення у їхніх справах, нових здобутків та цікавих вражень.