Презентація курсу «Управління проектами»30 Листопада 2012р.

22 листопада 2012 року в рамках заходів наукового студентського гуртка кафедри банківських інвестицій спільно з Німецькою академією управління та економіки AFW було проведено презентацію курсу «Управління проектами».

Були запрошені фахівці з Міжнародної академії менеджменту (МАМ), у тому числі, спеціальний гість  - Олександра Роля, керівник  МАМ. Вона розповіла про сутність курсу, цільову аудиторію, завдання та результати навчання, формат навчання, навчальну літературу та процес сертифікації фахівців.

Завідувач кафедри банківських інвестицій Майорова Тетяна Володимирівна розповіла про важливість такого курсу для подальшого кар’єрного зростання фахівців у галузі банківництва та управління проектами.

Олександра Роля та старший викладач кафедри банківських інвестицій Сергій Михайлович Бороденко відповідали на запитання студентів, які виявили неабияку зацікавленість до курсу.

к.е.н., доц.,
керівник студентського наукового гуртка