ВІТАЄМО СТУДЕНТА 5 КУРСУ КРЕДИТНО-ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ КУЗЬМЕНКА ВІТАЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА!02 Червня 2014р.

Нещодавно на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію студентів та аспірантів «Актуальні проблеми посткризового розвитку банківського сектору України». Участь у цьому почесному заході узяли 271 учасник з різних вищих навчальних закладів країни.

За результатами виступів на підставі обговорення оргкомітет та журі вирішили нагородити грамотою та цінним призом в номінації «За кращу доповідь» Кузьменка Віталія Миколайовича, студента 5 курсу кредитно-економічного факультету за науково-практичні дослідження на тему «Бюджетування інвестиційного капіталу на основі «Теорії оновлення». Крім того, нашого студента було нагороджено почесною грамотою ПАТ «Укрсоцбанк» в номінації «За яскраву авторську ідею та практичну направленість робіт».

Наші вітання та щирі побажання успіхів у подальшій науковій роботі!