Факультет фінансів

Анонси

 • 03 Квітня 2019

  "Щорічна наукова студентська конференція КНЕУ "Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти"

  13 травня 2019 року відбудеться щорічна наукова  студентська конференція КНЕУ  на тему "Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти"  яка буде проходити у форматі  круглого столу:  І блок - " Інноваційна модель розвитку макрофінансової стабілізації в Україні " ІІ блок - " Роль фінансового ринку у макрофінансовій стабілізації в Україні"
 • 14 Лютого 2019

  International scientific conference “FINANCIAL INFRASTRUCTURE AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT” (March 19, 2019)

  "International scientific conference “FINANCIAL INFRASTRUCTURE AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT” (March 19, 2019)"   Оргкомітет запрошує студентів та молодих вчених взяти участь у роботі щорічної МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ФІНАНСОВА ІНФРАСТРУКТУРА В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ", яка відбудеться 19 березня 2019 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).  Запрошуємо до реєстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/11FGNnAmZh4IlhLHsmUnU_BtX-J8GFaDfYuDy30QXEBA/edit Робочі мови практичного семінару: українська, російська, англійська.  
 • 11 Лютого 2019
 • 06 Лютого 2019

  Всеукраїнська студентська Олімпіада

  Шановні студенти! Запрошуємо студентів факультету фінансів взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і Кредит", який відбудеться 12 лютого о 13.15 у ауд. 029. За результатами змісту вашої роботи студенти можуть отримати бали за наукову роботу, які будуть відображені у службовому поданні. Оскільки Олімпіада по спеціальності, вона стосується здібних студентів усього факультету і всіх курсів, починаючи з 3-го. Переможці Олімпіади візьмуть участь у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит", яка відбудеться 4-5 квітня у ХНЕУ імені Семена Кузнеця. Комісія Олімпіади: Жибер Т.В., Білінець М.Ю., Левченко К.М.