Факультет фінансів

Анонси

 • 30 Вересня 2019

  Міжнародна науково-практична конференція

  Шановні колеги! Наукове товариство та кафедра фінансів ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у кооперації з Університетом міста Бремен (Німеччина), Економічним університетом у Вроцлаві (Польща), та  Centre for blended value studies запрошують студентів та дослідників взяти участь у роботі щорічної Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні питання економіки та фінансів", яка відбудеться 30 жовтня 2019 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).   Робочі мови: англійська та українська.   ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО НАДІСЛАТИ ДО 25 жовтня 2019 РОКУ НА АДРЕСУ ОРГКОМІТЕТУ (kafin_konf@ukr.net): заявку на участь за google формою  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjtFruP-ruUuHc_TaVCquYAkcW3ao8SXavQouTUbhJqJ5MQw/viewform файл із тезами доповіді електронною поштою рецензію наукового керівника на доповідь електронною поштою (для студентів та аспірантів).   Участь в конференції БЕЗКОШТОВНА! За результатами конференції буде сформований електронний збірник наукових праць, який може бути зарахований у збільшення друкованих аркушів наукової роботи  
 • 03 Квітня 2019

  "Щорічна наукова студентська конференція КНЕУ "Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти"

  13 травня 2019 року відбудеться щорічна наукова  студентська конференція КНЕУ  на тему "Інноваційний прорив України: креативні ідеї та проекти"  яка буде проходити у форматі  круглого столу:  І блок - " Інноваційна модель розвитку макрофінансової стабілізації в Україні " ІІ блок - " Роль фінансового ринку у макрофінансовій стабілізації в Україні"
 • 14 Лютого 2019

  International scientific conference “FINANCIAL INFRASTRUCTURE AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT” (March 19, 2019)

  "International scientific conference “FINANCIAL INFRASTRUCTURE AND SUSTAINABLE DEVELOPMENT” (March 19, 2019)"   Оргкомітет запрошує студентів та молодих вчених взяти участь у роботі щорічної МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ "ФІНАНСОВА ІНФРАСТРУКТУРА В ЗАБЕЗПЕЧЕННІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ", яка відбудеться 19 березня 2019 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (м. Київ).  Запрошуємо до реєстрації за посиланням https://docs.google.com/forms/d/11FGNnAmZh4IlhLHsmUnU_BtX-J8GFaDfYuDy30QXEBA/edit Робочі мови практичного семінару: українська, російська, англійська.  
 • 11 Лютого 2019
 • 06 Лютого 2019

  Всеукраїнська студентська Олімпіада

  Шановні студенти! Запрошуємо студентів факультету фінансів взяти участь у І етапі Всеукраїнської студентської Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і Кредит", який відбудеться 12 лютого о 13.15 у ауд. 029. За результатами змісту вашої роботи студенти можуть отримати бали за наукову роботу, які будуть відображені у службовому поданні. Оскільки Олімпіада по спеціальності, вона стосується здібних студентів усього факультету і всіх курсів, починаючи з 3-го. Переможці Олімпіади візьмуть участь у ІІ турі Всеукраїнської Олімпіади зі спеціальності "Фінанси і кредит", яка відбудеться 4-5 квітня у ХНЕУ імені Семена Кузнеця. Комісія Олімпіади: Жибер Т.В., Білінець М.Ю., Левченко К.М.