"Навчання під вогнем". Вже рік Університет Бремена, Німеччина, допомагає нашим колегам, студентам та аспірантам06 Березня 2023р.

Вже рік Університет Бремена, Німеччина, допомагає нашим колегам, студентам та аспірантам. Проф. Др. А. Хайнеманн, який координує кооперацію з КНЕУ ім. В. Гетьмана з німецької сторони, тісно співпрацює з кафедрою фінансів імені Віктора Федосова з 2016 року, та доценти КНЕУ Г. Котіна та М. Степура, які координують кооперацію з боку нашого Університету, проводять регулярні літні школи для студентів КНЕУ ім. В. Гетьмана та Університету міста Бремен. Місцева німецька газета Weser Kurier опублікувала колонку про плідну співпрацю двох університетів і підтримку під час війни.
Проф. Др. А. Хайнеманн викладав кілька разів на рік у КНЕУ ім. В. Гетьмана з 2016 до кінця 2019 року. Сьогодні він керує шістьма викладачами, одним докторантом і 18 студентами з нашого Університету, які змогли поїхати до Бремена, міцнішає співпраця з економічним факультетом Університету міста Бремен. Ці відносини зараз приносять свої плоди:
„Ми вже думаємо про післявоєнну відбудову", - пояснює проф. Др. А. Хайнеманн. Йдеться не лише про збереження знань і навичок, а й, наприклад, про подальше зближення України з ЄС. Влітку було оперативно створено міжнародну бакалаврську програму для студентів КНЕУ ім. В. Гетьмана, на якій зараз навчаються шестеро студентів КНЕУ ім. В. Гетьмана, які після успішного завершення отримають диплом бакалавра Університету міста Бремен. Існують також плани створити платформу, можливо, навіть навчальний центр, який би готував фахівців з навичками, необхідними для ефективної післявоєнної розбудови інфраструктури та міського управління.
Спільно з деякими бременськими компаніями, за підтримки Торгово-промислової палати проф. Др. А. Хайнеманн разом з доцентами Г. Котіною та М. Степурою організували надання вкрай необхідної гуманітарноі допомоги нашому Університету.