ВІТАЄМО ПИЛИПЕНКА ЯРОСЛАВА!04 Грудня 2015р.

Вітаємо Пилипенка Ярослава, студента 5 курсу магістерської програми «Державний фінансовий менеджмент», з яскравим виступом на пленарному засіданні ІІІ Міжвузівської студентської конференції «Фінансова система України та її модернізація в умовах глобалізаційних процесів в економіці», що відбулася 2 грудня 2015 року в Національному університеті державної податкової служби України (м. Ірпінь).
Доповідь Ярослава на тему «Податок на нерухоме майно: світовий досвід та реалії України» (науковий керівник к.е.н., доцент Сибірянська Ю.В.) викликала жваву дискусію серед слухачів та була визнана найкращою, за що Ярослава було нагороджено Дипломом та цінним подарунком.
Бажаємо Ярославу подальших творчих успіхів та високих досягнень у професійній сфері!

Колектив кафедри фінансів та Інституту фінансово-інноваційних досліджень