Факультет фінансів

Вітаємо переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з "Інвестування"15 Квітня 2019р.

     11-12 квітня на базі Одеської державної академії будівництва та архітектури відбувся ІІ етап Олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III–IV рівнів акредитації з дисципліни «Інвестування».

     КНЕУ представляли студенти факультету фінансів: Орел Вікторія, Редюк Артем, Духовний Андрій (секція "Бакалаври") та Сич Аліна, Черняк Роман, Ярошенко Сергій (секція "Магістри"). Студентів супроводжувала доцент кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Ірина Павлівна Петренко, яка окрім того увійшла до складу журі Олімпіади. Одеса зустріла нашу команду сонячною погодою та морський холодним бризом...

     В день змагань до Академії завітали представники вузів з різних куточків України, з них 51 студент-бакалавр та 44 студенти-магістри. Із вітальним словом перед учасниками олімпіади та членами журі виступив ректор Одеської державної академії будівництва та архітектури Анатолій Володимирович Ковров.

     Олімпіада тривала 4 асторономічні години. Саме завдання включало 40 тестових запитань та 3 задачі, що були покликані перевірити як теоретичні знання, так і здібності учасників з вирішення практичних розрахункових задач.

     В той час, як студенти поринули у змагання, для викладачів, які їх супроводжували, кафедра економіки та підприємництва орагнізувала відкриту лекцію на тему "Проектне фінансування". В ході лекції к.е.н., доцент Наталія Iванівна Владимирська поділилась особистим досвідом роботи у цій сфері на базі УкрСиббанку та фінансової групи BNP Paribas.

     Третій рік поспіль організатори ІІ етапу Олімпіади з "Інвестування" потішили своїх гостей теплим прийомом та екскурсією славним містом Одеса.

     Другий день Олімпіади був особливо хвилюючим через очікування результатів. І вже втретє команда КНЕУ показала високий рівень підготовки наших учасників. Роман Черняк здобув очікувану перемогу за секцією "Магістри". Решта наших студентів також опинились у верхівці рейтингу, довіши, що наш університет готує справжніх знавців у сфері інвестицій.

     Ми переповнені гордістю за нашу молодь, зичимо їм нових злетів та перемог. Також команда КНЕУ висловлює слова подяки колегам з Одеської державної академії будівництва та архітектури за високий рівень організації заходу і висловлює сподівання на нову зустріч наступгого року.