Кафедра вітає переможців турніру юних економістів!08 Квітня 2016р.

Кафедра менеджменту банківської діяльності вітає переможців турніру юних економістів!

Весною відбувся вже традиційний турнір юних економістів серед 1 курсу ФЕФ. В півфіналах 30 та 31 березня змагалось 7 команд, які заздалегідь готували презентації та виступали послідовно у ролях «Доповідач», «Опонент» та «Рецензент». У фіналі 5 квітня змагалось 4 команди. У складі журі приймав участь доцент кафедри Нікітін А.В.

В очікуванні початку фіналу

Команди обговорювали наступні питання:

- півфінал (7 команд):

1. Бюджетна децентралізація: негативний федералізм чи вдалий політичний хід?
2. Наслідки потенційного входу України в ЄС. Доцільність і перешкоди.
3. Падіння цін на нафту: причини та наслідки.
4. Функціонування офшорних зон, та їх наслідки для інших держав.
5. Вплив міжнародних рейтингових агенцій на тенденції розвитку світового господарства.
6. Криптовалюта як світовий еквівалент. Чи є майбутнє в даного твердження?
7. Доцільність Кредитних траншів від МВФ (розвиток економіки чи загроза).
8. Вплив зміни облікової ставки ФРС на фінансові ринки світу.
9. Перспективи ринкової трансформації України з соціальної держави.
10. Приватизація в Україні: чи допоможе це державі.

- фінал (4 команди):

1. Вади й переваги бюджетного федералізму.

2. Значущість рейтингів країн та економічнихсуб’єктів для розвитку міжнародних економічних зв’язків.

3. Краудфандинг - як один з найперспективніших засобів залучення коштів чи афера заснована на ентузіазмі?

4. Зменшення темпів економічного зростання Китаю. Як це впливає на світову економіку?

5. Молодіжне безробіття в Україні: наслідки та способи його подолання в сучасних умовах.

6. Перспективи інвестування в провідні галузі промисловості України.

Капітани команд

В результаті запеклої, але в дружній та партнерській атмосфері, боротьби, переможцем, із мінімальним відривом, стала команда «Десятка» (1 курс, група КРД-102) на чолі із Шияновою Лізою.

Вручення нагород капітану переможців

Кафедра менеджменту банківської діяльності, висловлює подяку організаторам, зокрема голові САР ФЕФ Кот Вікторії, за такий цікавий та корисний для студентів захід, та сподівається щодо продовження традиції проведення турнірів юних економістів на ФЕФі.