Відкрита лекція на тему: «Валютні аукціони: теоретичні засади та світовий досвід застосування в умовах врегулювання кризових ситуацій в економіці»22 Грудня 2014р.

Шановні друзі!

Кафедра менеджменту банківської діяльності запрошує вас 23 грудня 2014 року об 14.40 за київським часом відвідати відкриту лекцію на тему: «Валютні аукціони: теоретичні засади та світовий досвід застосування в умовах врегулювання кризових ситуацій в економіці».

Лекція має на меті висвітлення таких питань, як:

• загальні поняття щодо визначення типів аукціонів, їх основних характеристик та механізмів функціонування;
  • дослідження досвіду використання валютних аукціонів з метою стабілізації валютного ринку в Болівії;
  • висвітлення основних рис застосування Голландських валютних аукціонів у Гані з метою об’єднання валютних курсів офіційного та неофіційного ринків;
  • досвід використання центральним банком Бразилії альтернативних фінансових інструментів (DNDF) при проведенні політики стабілізації коливань валютного ринку в країні;
  • сучасній досвід України при проведенні Національним банком аукціонів задля стабілізації курсу національної валюти.

Тож, захід має на меті познайомити слухачів з сучасними механізмами застосування валютних аукціонів при врегулюванні кризових явищ в економіках країн, що розвиваються та визначити основні напрямки застосування світового досвіду в сучасних реаліях українського середовища.

Лекція відбудеться за участі ТОВ «ПЕРШЕ МІЖНАРОДНЕ ФІНАНСОВЕ АГЕНТСВО».

Будемо раді вітати усіх зацікавлених на нашій зустрічі.

Отже, час проведення відкритої лекції: 23 грудня 2014 об 1440 за київським часом місце проведення: аудиторія 062 3 корпус.

З повагою, кафедра менеджменту банківської діяльності.