Вітаємо переможців Другого туру ІІ Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт25 Травня 2015р.

21 травня 2015 р. було проведено другий тур 2-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку» (далі – «конкурс»).

Учасники, що не пройшли у другий тур, були нагороджені сертифікатами учасників конкурсу. 20 учасників представило 18 робіт шляхом презентації доповідей на конференції учасників другого туру. Також в другому турі прийняли активну участь представники НСТ КНЕУ, оргкомітет, журі, наукові керівники учасників конкурсу, студенти, викладачі, представники спонсора.

За результатам другого туру були визначені кращі студенти та проведене нагородження (дипломами 1, 2 та 3 ступеня, книжками, окремими подарунками від спонсора). Зокрема, було присуджено 6 дипломів 1 ступеня, 6 дипломів 2 ступеня та 6  дипломів 3 ступеня.

Відомості про переможців 2-го Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку».

Учасник/

учасники

ВНЗ

Курс