Факультет фінансів

Студентська наука

Кафедра менеджменту банківської діяльності активно сприяє розвитку студентської наукової діяльності. Студенти фінансово-економічного факультету традиційно беруть активну участь у студентських конференціях, конкурсах наукових робіт та олімпіадах (рис.1). 

Рис.1. Кількість студентів, які брали участь в студентських конференціях та конкурсах наукових робіт

Під керівництвом викладачів кафедри, студенти займають призові місця як в конкурсах і конференціях, які проводить ДВНЗ «КНЕУ імені В.Гетьмана», так і в тих, що проводять інші вищі навчальні заклади (рис.2)

Рис.2. Кількість студентів, які зайняли призові місця  в конкурсах студентських наукових робіт та конференціях

Необхідно відмітити високу ефективність роботи студентів та викладачів кафедри, яка виражається у високій частці студентів, які здобули призові місця в конференціях та конкурсах, що проводяться іншими ВНЗ, в загальній кількості студентів, які брали в них участь під керівництвом викладачів кафедри (рис.3).

Рис.3. Частка студентів, які здобули призові місця в конференціях та конкурсах, що проводяться іншими ВНЗ в загальній кількості студентів, які брали в них участь під керівництвом викладачів кафедри

За 2014/2015 навчальний рік 

  • Студенти Чумак Юлія, 5 курс КЕФ та Бородай вероніка, 4 курс КЕФ, посіли перше місце в Другому міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку". Наукові керівники: доцент, професор кафедри МБД - Конопатська Л.В. та доцент Краснова І.В.
  • Студентка 5 курсу КЕФ, Цедік Вероніка посіла третє місце в Другому міжнародному конкурсі студентських наукових робіт "Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку". Науковий керівник: доцент, Нікітін А.В.

За 2013/2014 навчальний рік студенти факультету під керівництвом викладачів кафедри перемогли у ряді всеукраїнських конкурсів та олімпіад:

  • Cтудентка 4-го курсу КЕФ Ластівка Ю. Е. здобула перемогу (отримала диплом 2-го ступеня) на Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт зі спеціальності «Банківська справа», що проводився у м. Харкові в лютому-квітні 2014 р. Науковий керівник - доцент Краснова І.В.
  • Студент 4-го курсу КЕФ  Чумак Ю.А. отримала диплом 2-го ступеня на Першому міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку». Науковий керівник - доцент Нікітін А.В.
  • Студентка 5-го курсу КЕФ Косточка О.О. отримала диплом 3-го ступеня на Першому міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Кредитно-банківська система: історія, сучасність та перспективи розвитку». Науковий керівник - доцент Краснова І.В.

 

Остання редакція: 08.11.17