Страхова компанія «АХА Страхування» та Навчально-практичний центр страхового бізнесу презентували спільний проект підготовки студентів фінансово-економічного факультету07 Квітня 2013р.

27 березня 2013 року студентам 4 курсу фінансово-економічного було презентовано проект співробітництва Навчально-практичного центру страхового бізнесу та страхової компанії «АХА Страхування». Від імені «АХА Страхування» перед студентами виступили начальник відділу навчання та розвитку персоналу Леся Чередніченко та старший спеціаліст відділу підбору персоналу Христина Федорова.

Для довідки. Страхова компанія «АХА Страхування» входить до французької Групи АХА, здійснює операції на страховому ринку України з 2007 року. Сукупний обсяг зібраних премій в Україні за перше півріччя 2012 року склав понад 382 млн. грн. Обсяг виплат компанії перевищив 185 млн. грн., збільшившись за аналогічний період минулого року на 24%. Прибуток «АХА Страхування» за перше півріччя 2012 склав більше 18 млн. грн.

Компанія є членом Ліги Страхових Організацій України, Української Федерації Убезпечення, Моторного Транспортного Страхового Бюро України та інших професійних об’єднань, представлена більш ніж в 200 містах України. Страхові поліси компанії можна придбати в будь-якому з понад 1000 відділень АТ «УкрСиббанку» (BNP Paribas) та інших банків-партнерів. «АХА Страхування» проводить 21 вид страхування, основна спеціалізація – обов’язкове та добровільне автострахування, страхування майна, медичне страхування.